O NÁS

Inspirace, in spiro – nádech, spiritualita, rituály, spirála jako symbol vývoje.
  
V centru se setkáte s laskavým, individuálním a celostním přístupem. Skrze fyzické tělo můžeme nahlédnout do vaší duše a přes uvolnění vaší psychiky můžeme vyřešit vaše fyzické obtíže. Techniky SB neřeší jen potíže, ale vedou vás i k většímu potěšení a radosti ze života. Rozšiřují hranice vašeho vnímání a probouzí potenciál zdroje vaší životní síly. Vy pak navazujete zdravé a láskyplné vztahy k sobě, k lidem, k přírodě i celé planetě.
  
Po té co praktikuji ve své praxi sexological bodywork jsem zjistila, že díky práci s tělem prochází mnoho lidí vnitřní transformací osobnosti. Díky vědomému dotyku a plné pozornosti v těle se vám mohou vybavit zážitky a situace z minulosti, které v těle zůstaly určitým způsobem „zamrzlé“. Také můžeme přepsat nefunkční vzorce chování a najít zdravější přístupy…
  
Brání tak naplno prožívat spokojený a šťastný život, nejen v intimní oblasti. Při technikách sexological bodywork se stává, že si pak tuto uloženou emoci vybavíte, znovu tentokrát v bezpečném prostoru prožijete a tím uvolníte a vyčistíte.