O NÁS

Inspirace, in spiro – nádech, spiritualita, rituály, spirála jako symbol vývoje.
  
V našem centru se setkáte s laskavým, individuálním a celostním přístupem. Skrze fyzické tělo můžeme nahlédnout do vaší duše a přes uvolnění vaší psychiky můžeme vyřešit vaše fyzické obtíže. Naše techniky neřeší jen potíže, ale vedou vás i k většímu potěšení a radosti ze života. Rozšiřují hranice vašeho vnímání a probouzí potenciál zdroje vaší životní síly. Vy pak navazujete zdravé a láskyplné vztahy k sobě, k lidem, k přírodě i celé planetě.
  
Po té co praktikuji ve své praxi sexological bodywork jsem zjistila, že skrze práci s tělem prochází mnoho lidí vnitřní transformací osobnosti. Díky vědomému dotyku a plné pozornosti v těle se vám vybavují zážitky a situace z minulosti, které v těle zůstaly určitým způsobem „zamrzlé“.
  
Brání tak naplno prožívat spokojený a šťastný život, nejen v intimní oblasti. Při technikách sexological bodywork se stává, že si pak tuto uloženou emoci vybavíte, znovu tentokrát v bezpečném prostoru prožijete a tím uvolníte a vyčistíte. Někdy však vyplují na povrch souvislosti, které jsou pro vás nesrozumitelné. V tomto případě spolupracuji s mým manželem Mgr. Josefem Zikou, který dokáže svými psychoterapeutickými a regresními technikami odhalit příčinu potíží a dostat se na kořeny problému. Naše spolupráce vychází z předpokladu, že regresní terapie léčí tělo přes duši a vědomá sexualita léčí duši přes tělo.