Dopřejte si kvalitní masáž,
která blahodárně uvolní vaše tělo.

Každá masáž je jako pohlazení, které dopřejete svému tělu. Masáž vám přinese úlevu od bolesti, občerství vaše unavené tělo a připraví jej na zátěž. Zvolte si masáž, která vám nejvíce vyhovuje a načerpejte znovu síly.

KLASICKÁ MASÁŽ

Jedna z nejúčinnějších relaxačních technik, díky které pocítíte okamžitou úlevu. Blahodárné účinky klasické masáže spočívají v její schopnosti osvěžit tělo i mysl. Je vynikajícím prostředkem pro navození dobré nálady, povzbuzení organismu a odstranění bolesti či únavy.

cena od 700 Kč

HAVAJSKÁ MASÁŽ

Harmonická masáž pro pohlazení a uvolnění celého těla. Havajská masáž využívá specifických, rytmických tahů lokty, prováděných s velkou lehkostí. Podporuje a stimuluje lymfatický systém, krevní oběh a napomáhá detoxikaci organismu.

cena od 900 Kč

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

Antistresová masáž, která pomáhá zejména při bolestech hlavy, nespavosti, odplavuje stres a zklidňuje duši. Uvolňuje ztuhlý krk, ramena a navrací nám naši pružnost, chuť do života a dobrou náladu.

cena od 600 Kč

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Teplo, které přináší hřejivý dotyk lávových kamenů, působí blahodárně na naši nervovou soustavu, zvyšuje průtok krve a odstraňuje napětí. Masáž lávovými kameny je především relaxace, podobná pocitům snění ve spánku.

cena od 750 Kč

REFERENCE

„Masáže na profesionální úrovni a skvělý přístup. Doporučuji.“
- Jirka
„Děkuji za nevšední zážitek z masáže. Nádhera, unesená na výsost.“
- Simona
„Na masáž k paní Markétě se vždy vyloženě těším. Její masáž splňuje vše, co jsem vždy od masáže očekával, tj. uvolnění svalů, úleva od bolestí zad a celková relaxace. Vyzkoušel jsem více masérů a jsem moc rád, že jsem nakonec našel paní Markétu. Každému doporučuji!“
- Jindřich

 

Ceník
Klasická masáž celotělová relaxační 700 Kč / 60 min.
Havajská masáž 900 Kč / 60 min.
Indická masáž hlavy 600 Kč / 30 min.
Masáž lávovými kameny celotělová relaxační 1000 Kč / 60 min.