Dopřejte si kvalitní masáž,
která blahodárně uvolní vaše tělo.

Každá masáž je jako pohlazení, které dopřejete svému tělu. Masáž vám přinese úlevu od bolesti, občerství vaše unavené tělo a připraví jej na zátěž. Zvolte si masáž, která vám nejvíce vyhovuje a načerpejte znovu síly.

KLASICKÁ MASÁŽ

Jedna z nejúčinnějších relaxačních technik, díky které pocítíte okamžitou úlevu. Blahodárné účinky klasické masáže spočívají v její schopnosti osvěžit tělo i mysl. Je vynikajícím prostředkem pro navození dobré nálady, povzbuzení organismu a odstranění bolesti či únavy.

cena od 800 Kč

HAVAJSKÁ MASÁŽ

Harmonická masáž pro pohlazení a uvolnění celého těla. Havajská masáž využívá specifických, rytmických tahů lokty, prováděných s velkou lehkostí. Podporuje a stimuluje lymfatický systém, krevní oběh a napomáhá detoxikaci organismu.

cena od 950 Kč

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

Antistresová masáž, která pomáhá zejména při bolestech hlavy, nespavosti, odplavuje stres a zklidňuje duši. Uvolňuje ztuhlý krk, ramena a navrací nám naši pružnost, chuť do života a dobrou náladu.

cena od 800 Kč

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Teplo, které přináší hřejivý dotyk lávových kamenů, působí blahodárně na naši nervovou soustavu, zvyšuje průtok krve a odstraňuje napětí. Masáž lávovými kameny je především relaxace, podobná pocitům snění ve spánku.

cena od 1 000 Kč


Masážní technika Raindrop

Raindrop je spojením zklidňujících, posilujících a relaxačních esenciálních olejů s tradičními masážními postupy.
Jde o zcela unikátní relaxační techniku, která vytváří skutečně nezapomenutelné zážitky a současně podporuje zdravou páteř, vede k doplnění energie, uvolnění a harmonizaci celé tělesné soustavy.

Využívá se postupu kapání esenciálních olejů přímo na páteř a kolem páteře, kde vedou orgánové energetické dráhy, což přináší uvolnění a současně podporuje samoléčivé procesy, jako například fungování imunitního systému, detoxikaci nebo hluboké uvolnění svalstva páteře a celých zad.

Při této masáži používáme následující esence:
Oregano, tymián, bazalka, cypřiš, majoránka, libavka, směs aromasiez a valor.

cena od 1 500 Kč / 90 minut


Celotělová masáž éterickými oleji z biblických časů

Tato celotělová masáž je naprosto unikátní svým působením na fyzické, psychické i duchovní úrovní, při masáži se používají esenciální oleje o kterých se můžeme dočíst v bibli a které používali lidé již před mnoha tisíci léty.

Co můžete očekávat: Hluboce relaxační zážitek, který sahá hluboko za hranice fyzického těla a má mnoho benefitů pro vaše zdraví, například podpora detoxikace, volnění emočních a fyzických bloků, naprosté fyzické uvolnění a odstranění i dlouho trvající bolesti svalů a zad, propojení se s Vaším vlastním já.

Při masáži jsou používané následující esenciální oleje:
Kadidlo, Myrha, Cassia, Cedr, Yzop, Cypřiš, Myrta, Onycha, Santál, Cistus

cena 2 500 Kč / 2h


Kraniosakrální aroma terapie

Kraniosakrální aroma terapie je velmi jemná metoda,která příznivě ovlivňuje psychický i fyzický stav, odstraňují se blokády, které brání pravidelným pohybům těla v jejich rytmu. Kraniosakrální terapie (cranio = lebka a sacrum = křížová kost) následuje rytmus, který pulzuje uvnitř Vašeho fyziologického systému. Společně s esenciálními oleji ze sady pro uvolnění emocí přímo ovlivníme psychický stav, pohybové funkce, myšlení a emoce. V Aromakraniosakrální terapii věnujeme pozornost rozpouštění blokád uložených v tkáních (svaly, vaziva, klouby, kosti, orgány), což vede k uvolňování napětí, starých vzpomínek a traumat uložených v těle.

Kraniosakrální aroma terapie nabízí somato-emocionální uvolnění a tím osvobození se od následků minulých zranění a negativních zkušeností. Během ošetření se v kraniosakrální terapii používá doteku rukou pro vnímání kraniosakrálního rytmu a jemnými technikami se podpoří jeho harmonické plynutí a celkové uvolnění těla i mysli.

Používáme následující směsi esenciálních olejů:
odvaha, harmonie, odpuštění, uvolnění, přítomný čas, vnitřní dítě.

cena na vyžádání


REFERENCE

„Masáže na profesionální úrovni a skvělý přístup. Doporučuji.“
- Jirka
„Děkuji za nevšední zážitek z masáže. Nádhera, unesená na výsost.“
- Simona
„Na masáž k paní Markétě se vždy vyloženě těším. Její masáž splňuje vše, co jsem vždy od masáže očekával, tj. uvolnění svalů, úleva od bolestí zad a celková relaxace. Vyzkoušel jsem více masérů a jsem moc rád, že jsem nakonec našel paní Markétu. Každému doporučuji!“
- Jindřich
Ceník
Klasická masáž celotělová relaxační 800 Kč / 60 min.
Havajská masáž 950 Kč / 60 min.
Indická masáž hlavy 600 Kč / 30 min.
Masáž lávovými kameny celotělová relaxační 1000 Kč / 60 min.
Masážní technika Raindrop 1 500 Kč / 90 min.
Masáž éterickými oleji z biblických časůcelotělová 2 500 Kč / 120 min.
Kraniosakrální aroma terapie Na vyžádání